Dom opieki Warszawa Białołęka

Dom opieki: Białołęka

Do Pielęgniarskiego Domu Opieki „Złota Ostoja” z łatwością dojedziesz z każdej dzielnicy Warszawy, w tym, rzecz jasna, z Białołęki. Wystarczy kierować się na zachód, a następnie przekroczyć Wisłę mostem im. Marii Skłodowskiej-Curie. Po drugiej stronie rzeki najszybciej dotrzesz do celu, jadąc ulicą Pułkową, a następnie Kolejową. Nasz zakład opiekuńczo-leczniczy mieści się w Czosnowie, przy ul. Grupy Kampinos. Co ciekawe, w okolicy znajduje się jeszcze kilka podobnych ośrodków, co stanowi potwierdzenie, że jest to idealne miejsce na odpoczynek w otoczeniu przyrody. Serdecznie zapraszamy przyszłych Pensjonariuszy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dom opieki: Warszawa-Białołęka

Dzięki temu, jak łatwy i szybki jest dojazd z Białołęki do naszego domu opieki pod Warszawą, bliscy Pensjonariuszy mogą często odwiedzać ich w „Złotej Ostoi”. W najbliższej okolicy naszego ośrodka znajduje się duży las, po którym można przespacerować się razem z babcią czy dziadkiem przebywającym pod naszą opieką. Doskonale rozumiemy, jak dużym komfortem dla całych rodzin jest bliskość nowego adresu zamieszkania seniora rodu. Pielęgniarski Dom Opieki „Złota Ostoja” to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Białołęki oraz innych zachodnich dzielnic Warszawy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa opieka, domowa atmosfera i otoczenie przyrody

Wierzymy, że w podeszłym wieku, gdy nie musimy już pracować zawodowo, a dorosłe dzieci wiodą już samodzielne życie, wreszcie mamy czas na odpoczynek, hobby oraz spędzanie czasu w gronie innych ludzi. Właśnie dlatego warto ten etap życia spędzić w odpowiednim miejscu — takim, które zapewni nam niezbędny spokój, bezpieczeństwo, ale też aktywizację. W Pielęgniarskim Domu Opieki „Złota Ostoja” nasi Pensjonariusze otrzymują kompleksową opiekę pielęgnacyjną i rehabilitacyjną. Troszczymy się o jak najlepszą kondycję fizyczną oraz psychiczną naszych Mieszkańców. Codziennie odbywają się tutaj zajęcia rehabilitacyjne, zabiegi fizykoterapii i masaże, a oprócz tego regularnie odwiedzają nas lekarze specjaliści z różnych dziedzin. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.