Dom opieki Nowy Dwór Mazowiecki

Dom opieki — Nowy Dwór Mazowiecki

Dawniej podeszły wiek mógł kojarzyć się z okresem, w którym najlepsze lata życia mamy już za sobą, nierozerwalnie związanym z kłopotami zdrowotnymi czy brakiem motywacji. Dziś jednak coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że starość może być również niezwykle pięknym czasem, gdy w końcu możemy poświęcić się ukochanej pasji, nawiązywać nowe znajomości oraz cieszyć się każdym dniem. Wiemy o tym także w Pielęgniarskim Domu Opieki „Złota Ostoja”, w którym oferujemy całodobową opiekę nad seniorami. Nasi Pensjonariusze z Nowego Dworu Mazowieckiego i innych miast w okolicy mogą liczyć tutaj na pomoc, ale też przyjazną atmosferę.

Przyjazny dom seniora w pięknej, spokojnej okolicy

Prowadzimy dom opieki dla seniorów z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz pobliskich miejscowości, w którym wierzymy, że podeszły wiek może być naprawdę wyjątkowym okresem życia. Nasz obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pensjonariuszom idealne warunki do wypoczynku, a także aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dysponujemy również tarasem i przestronnym ogrodem z altaną, gdzie mogą oni odpoczywać, spacerować, spotykać się ze znajomymi albo odwiedzającymi ich bliskimi. Na co dzień w domu opieki seniorzy korzystają zaś z przytulnych, jedno- lub dwuosobowych pokoi z łazienkami.

Zaufany DPS: Nowy Dwór Mazowiecki i okolice

Doskonale wiemy, że w DPS należy zadbać nie tylko o warunki, które sprawią, że seniorzy będą mogli czerpać z życia pełnymi garściami, ale też o ich potrzeby zdrowotne. Z tego powodu zapewniamy fachową opiekę nad osobami starszymi, w tym zmagającymi się z takimi kłopotami jak m.in. demencja, choroba Alzheimera, Parkinsona czy z następstwami udaru. Gwarantujemy wsparcie lekarzy, pielęgniarek, a także duszpasterza, a dodatkowo prowadzimy np. zajęcia rehabilitacyjne, fizykoterapię bądź masaże. Zachęcamy więc do kontaktu osoby z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic.