Dom opieki Bemowo

Dom opieki – Bemowo

Kiedy rodzina nie może zapewnić najbliższej starszej osobie odpowiedniej opieki, staje przed dylematem zapewniania mu miejsca w odpowiedniej placówce. Doskonale wiemy, że dla wielu osób jest to bardzo trudna decyzja, której towarzyszą liczne obawy o komfort pobytu, warunki zakwaterowania, kadrę opiekunów, jakość posiłków czy atmosferę, jaka panuje w tym miejscu. Złota Ostoja to pielęgnacyjny dom opieki, w którym Seniorzy przebywają w 1 lub 2-osobowych pokojach z własnymi łazienkami oraz mają zapewnioną całodobową kompleksową opiekę lekarską chirurgów, kardiologów, psychiatrów oraz psychologów, dermatologów i neurologów. Gwarantujemy także opiekę duszpasterską dla zainteresowanych. Zapraszamy na pobyty długo oraz krótkoterminowe w wyjątkowym otoczeniu Kampinoskiego parku Narodowego. Jesień życia nie musi być szara i smutna!

Złota Ostoja – jedyny taki dom seniora

Bemowo to dzielnica Warszawy mająca wyjątkowo dogodne położenie. Jej obrzeża graniczą bowiem z malowniczym Kampinosem pełnym urokliwych ścieżek, zwierząt i kojącej duszę atmosfery. Przebywający w naszym domu Seniorzy mogą w pełni korzystać z jego uroków pod troskliwą opieką pracowników domu. Zapewniamy codzienne zajęcia rehabilitacyjne w tym także atrakcyjne spacery, zabiegi fizykoterapii oraz masaże, dzięki którym łagodzimy dyskomfort towarzyszący tak częstym u seniorów bólom stawów i mięśni. Szczególną uwagę przykładamy do komfortu osób niepełnosprawnych, dla których przystosowaliśmy infrastrukturę Złotej Ostoi tak, aby była dla nich jak najbardziej dostępna i przyjazna.

Tym, co nas wyróżnią jest przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera, w której każdy Senior czuje się bezpiecznie i miło. To w domu seniora Złota Ostoja tworzą się nowe, wspaniałe znajomości oraz przyjaźnie, a aktywnie spędzany czas jest świetną okazją do zadbania o zdrowie fizyczne i psychiczne podopiecznych. Jeżeli zastanawiają się Państwo, komu powierzyć opiekę nad ukochanym Tatą, Mężem, Bratem, Mamą, Siostrą, Babcią, zapraszamy do kontaktu z nami. Wierzymy, że pasja i zaangażowanie, z jakimi zajmujemy się przebywającymi w Złotej Ostoi kuracjuszami sprawią, że jesień życia będzie dla nich okresem pełnym spokoju, radości, odkrywania nowych pasji i wytchnienia.